طراحی سایت

شرح دوره آموزش بین المللی عکاسی و فیلم‌برداری زیر آب تراول دایوینگ

کلاس آموزش غواصی در شب Night Diving

آموزش غواصی:

متقاضیان، بانوان و آقایان میتوانند از سراسر کشور در دوره‌های آموزشی بین المللی غواصی شرکت کرده و در انتها  مدرک بین المللی غواصی تحت لیسانس (C.M.A.S) از طرف فدراسیون نجات غریق و غواصی کشور اخذ کنند. 

این کمپانی برای اولین بار در ایران در نظر دارد به صورت حرفه‌ای و تخصصی ورزش خاص و لاکچری غواصی را در سراسر ایران گسترش دهد.                            

نحوه دریافت گواهینامه بین‌المللی آموزش عکاسی و فیلم‌برداری زیر آب کنفدراسیون جهانی C.M.A.S

ابتدا متقاضیان می‌بایست در دوره عکاسی و فیلم برداری ثبت نام و پس از گذراندن اموزش های لازم و فنی اخذ قبولی گواهینامه معتبر عکاسی و فیلم برداری را با تائید مدرس از فدراسیون نجات غریق و غواصی کشور و کنفدراسیون جهانی دریافت نمایند.

هزینه‌های جانبی اعم از ایاب ذهاب و اقامت بر عهده متقاضیان می‌باشد. برای سهولت شرکت در کلاس، کمپانی تراول دایوینگ برای اولین بار در کشور مسئولیت ارائه  تورهای جزیره کیش در مدت گذراندن دوره با مناسب ترین قیمت را برای متقاضیان در صورت تمایل بر عهده گرفته است.

برای اطلاعات بیشتر به قسمت تورها مراجعه کنید. شایان ذکر است در تمامی سطوح آموزشی به منظور رفاه هنرجویان ترانسفر فرودگاه و شرکت در کلاس تئوری و عملی در طول دوره آموزشی به مسئولیت کمپانی تراول دایوینگ می‌باشد.

تهیه کردن دوربین شخصی در طول دوره الزامی میباشد   


در زیر نمونه ای از کارت‌ها و گواهی‌نامه‌های بین المللی غواصی را مشاهده می فرماییداز زمانی که کارت‌های غواصی را دریافت می‌کنید به عنوان غواصان تکنیکال و حرفه‌ای در سراسر دنیا شناخته می‌شوید


شرایط دوره آموزشی بین‌المللی عکاسی و فیلم‌برداری زیر آب به شرح زیر است:

مدّت‌زمان کلاس مکان برگزاری ترانسفر تعداد Dive کلاس تئوری هزینه کلاس
3 شب و 4 روز
جزیره زیبای کیش فرودگاه (رفت و برگشت)
کلاس عملی (رفت و برگشت)
کلاس تئوری (رفت و برگشت)
2 Skin
6 Scuba
3 جلسه‌ی 3 ساعته 24،000،000 ریال